Казочка про фею Теплинку
Автор Теліпко О.О Олефірівська ЗОШ І-ІІ ст. 2017р Жила-була собі фея Теплинка. Вона скрізь літала по світу, розповідала людям про різні джерела енергії, про те, що є ресурси невичерпні – як сонячне тепло і світло, як вітер; а є ті, що колись закінчаться – вугілля, нафта, деревина. -- Люди, прошу вас, економте електрику! Адже ще не вся вона виробляється з невичерпних ресурсів! От коли скрізь будуть, наприклад, сонячні батареї, або вітряки, тоді світло можна буде не економити. Люди слухали фею, прислухалися до її порад. Проходили роки, минали століття, але електроенергії завжди всім вистачало. Люди вчасно лягали спати, багато гуляли на свіжому повітрі,були здорові та щасливі. Але одного ранку з'явилося на світ маленьке худеньке звірятко. Воно стало ходити між людей і підмовляти їх не слухати фею: -- Чого ви її слухаєте? Вона ж просто жаднюга! На світі так багато корисних копалин! Не відмовляйте собі у задоволенні гуляти і вдень і вночі! Дивіться телевізор постійно! Не вимикайте лампочки, бо це ще вставати з дивану треба! І люди потроху почали прислухатися до