Медіаправо

Содержание

Слайд 2

ЗЛОЧИНЦІ В ІНТЕРНЕТІ

ДІЇ ЗЛОЧИНЦІВ В ІНТЕРНЕТІ.
Злочинці переважно встановлюють контакти з людьми в

ЗЛОЧИНЦІ В ІНТЕРНЕТІ ДІЇ ЗЛОЧИНЦІВ В ІНТЕРНЕТІ. Злочинці переважно встановлюють контакти з
чатах, при обміні миттєвими повідомленнями, електронною поштою або на форумах. Для вирішення своїх проблем багато доросдих і підлітків звертаються за підтримкою. Зловмисники часто самі там мешкають; вони намагаються залучити жертву своєю увагою, дбайливістю, добротою і навіть подарунками, нерідко витрачаючи на ці зусилля значний час, гроші і енергію. Вони вислуховують проблеми співрозмовника та співчувають їм. Але поступово зловмисники вносять у свої бесіди відтінок сексуальності або демонструють матеріали відверто еротичного змісту, намагаючись послабити моральні заборони, які стримують молодих людей. Деякі злочинці можуть діяти швидше інших і відразу ж заводити сексуальні бесіди.

Слайд 3

ШКІДЛИВІ ПРОГРАМИ

До шкідливих програм відносяться віруси, черв'яки і «троянські коні» - це

ШКІДЛИВІ ПРОГРАМИ До шкідливих програм відносяться віруси, черв'яки і «троянські коні» -
комп'ютерні програми, які можуть завдати шкоди вашому комп'ютеру і зберігаюти на ньому дані. Вони також можуть знижувати швидкість обміну даними з Інтернетом і навіть використовувати ваш комп'ютер для поширення своїх копій на комп'ютери ваших друзів, родичів, колег.

Слайд 4

ІНТЕРНЕТ-ШАХРАЙСТВО

У ЧОМУ ПОЛЯГАЄ ШАХРАЙСТВО?
Серед Інтернет-шахрайств широке поширення набула застосовувана хакерами техніка

ІНТЕРНЕТ-ШАХРАЙСТВО У ЧОМУ ПОЛЯГАЄ ШАХРАЙСТВО? Серед Інтернет-шахрайств широке поширення набула застосовувана хакерами
«phishing», яка полягає в тому, що в фальшивий електронний лист включається посилання, що ведуть на популярний вузол, але насправді вона приводить користувача на шахрайський вузол, який виглядає точно так само, як офіційний. Переконавши користувача в тому, що він знаходиться на офіційному вузлі, хакери намагаються схилити його до введення паролів, номерів кредитних карт та іншої секретної інформації, яка потім може і буде використана з збитком для користувача.

Слайд 5

БЕЗПЕКА ДІТЕЙ

У наш час комп'ютери глибоко проникли в усі сфери життя. Важко

БЕЗПЕКА ДІТЕЙ У наш час комп'ютери глибоко проникли в усі сфери життя.
уявити собі світ без цієї розумної машини. Діти народилися і ростуть у світі, де комп'ютери така ж звична річ як телевізор, лампочка, автомобіль. Батьки купують дитині комп'ютер і на них лягає відповідальність за ту шкоду або користь, яку він принесе.
Важливо не тільки навчити дітей правильній посадці, виконувати вправи для очей, пояснити електробезпеку, пожежну безпеку, але і допомогти зрозуміти існування невидимої, віртуальної небезпеки.
Тільки 11% учасників опитування навчають своїх дітей базовим правилам онлайн-безпеки та стільки ж обмежують час перебування дітей в Інтернеті.

Слайд 6

ОНЛАЙНОВЕ ПІРАТСТВО

Онлайнове піратство - це незаконне копіювання та розповсюдження (як для ділових,

ОНЛАЙНОВЕ ПІРАТСТВО Онлайнове піратство - це незаконне копіювання та розповсюдження (як для
так і для особистих цілей) матеріалів, захищених авторським правом - наприклад, музики, фільмів, ігор або програм - без дозволу правовласника.

Слайд 7

ІНТЕРНЕТ - ЩОДЕННИКИ

Ніколи не публікуйте в них будь-яку особисту інформацію, в тому

ІНТЕРНЕТ - ЩОДЕННИКИ Ніколи не публікуйте в них будь-яку особисту інформацію, в
числі прізвище, контактну інформацію, домашню адресу, номери телефонів, назву школи, адресу електронної пошти, прізвища друзів або родичів, свої імена в програмах миттєвого обміну повідомленнями, вік або дату народження. Ніколи не викладайте в журналі провокаційні фотографії, свої або чиїсь-небудь ще. Завжди перевіряйте, не розкривають чи зображення або навіть задній план фотографій будь-яку особисту інформацію.

Слайд 8

ІНТЕРНЕТ-ХУЛІГАНСТВО

Кібербулінг- (cyber-bullying)- це підлітковий віртуальний терор. Найпоширеніші методи кібербулінгу: - використання особистої інформації; -

ІНТЕРНЕТ-ХУЛІГАНСТВО Кібербулінг- (cyber-bullying)- це підлітковий віртуальний терор. Найпоширеніші методи кібербулінгу: - використання
анонімні погрози; - тролінг і флеймінг; - гепіслепінг.
Ігноруйте таких хуліганів. Якщо ви не будете реагувати на їх вплив, більшості це, врешті-решт, набридне і вони підуть.

Слайд 9

ЯК УБЕРЕГТИСЯ ВІД НЕДОСТОВІРНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Інтернет пропонує колосальну кількість можливостей для навчання, але

ЯК УБЕРЕГТИСЯ ВІД НЕДОСТОВІРНОЇ ІНФОРМАЦІЇ Інтернет пропонує колосальну кількість можливостей для навчання,
є і велика частка інформації, яку ніяк не можна назвати ні корисною, ні надійною. Користувачі Мережі повинні мислити критично, щоб оцінити точність матеріалів; оскільки абсолютно будь-хто може опублікувати інформацію в Інтернеті. Більшість схильні думати: «Раз в Інтернеті - значить, правильно. У газет або журналів є перевіряючі люди: коректор і редактор. Але Інтернет не зможе перевірити, наскільки правдива розміщена інформація.
Имя файла: Медіаправо.pptx
Количество просмотров: 131
Количество скачиваний: 0