Invoice Matching

Слайд 2

Переваги запровадження Invoice Matching

Конфіденційність договірних цін– поставка товару супроводжується документами тільки з

Переваги запровадження Invoice Matching Конфіденційність договірних цін– поставка товару супроводжується документами тільки
кількісними характеристиками.
Контроль вхідних цін.
Зменшення кількості помилок, пов’язаних з людським фактором.
Скорочення часу на прийом товару і проведення прихідних документів в системі.

Слайд 4

Документооборот по ЕDІ, обязательные документы и ЮЗД

Сільпо надсилає постачальнику документ Замовлення (ORDER)

Документооборот по ЕDІ, обязательные документы и ЮЗД Сільпо надсилає постачальнику документ Замовлення
із зазначенням кількості товару без зазначення ціни.
 ПОСТАЧАЛЬНИК формує електронний документ Підтвердження замовлення (ORDRSP) на підставі документа ORDER. ВАЖЛИВО! Термін відправки – в день отримання замовлення.
 ПОСТАЧАЛЬНИК формує Транспортну інструкцію (IFTMIN) на підставі документа ORDER із зазначенням номеру ЕКН .
 Кількісна накладна може бути паперовою або електронною. Якщо поставка буде виконана не за паперовим, а за електронним документом, ПОСТАЧАЛЬНИК формує Електронну кількісну накладну на підставі документа ORDER. ДУЖЕ ВАЖЛИВО! Термін відправки – не пізніше дати і часу поставки.
 ПОСТАЧАЛЬНИК формує Електронну цінову накладну ЕЦН на підставі документа ЕКН, якщо поставка буде прийнята за ЕКН або на підставі ORDRSP, якщо поставка буде за паперовою кількісною накладною.
 ДУЖЕ ВАЖЛИВО! АБО Термін відправки – не пізніше дати поставки.
ВАЖЛИВО! При формуванні ЕЦН необхідно вказати, скільки документів створюється саме для 1 замовлення. Тобто, якщо на 1 замовлення – 1 документ ЕЦН, в ньому зазначається порядковий номер 1, загальна кількість документів – 1. Якщо на 1 замовлення – 2 документи ЕЦН, в першому документі зазначається порядковий номер - 1, загальна кількість документів – 2, в другому зазначається порядковий номер - 2, загальна кількість документів - 2.
Якщо при отриманні поставки і оприбуткуванні товару виявлені цінові чи кількісні розбіжності, чи дата кількісної накладної не дорівнює даті цінової накладної – СІЛЬПО формує документ Комерційна дискусія (COMDIS).
ВАЖЛИВО! Якщо постачальник отримав COMDIS, він повинен повторно надіслати Електронну цінову накладну з виправленнями чи корегуючі документи до раніше надісланої ЕЦН (Акт розбіжностей за кількістю, Акт розбіжностей за ціною).
Якщо все ок, передаємо пакет ЕКН документів на підпис зі сторони Сільпо-Фуд ТОВ.
Процес закінчено.

Слайд 5

Порядок підключення Invoice Matching


1. За допомогою ресурсу Портал постачальників, доступного

Порядок підключення Invoice Matching 1. За допомогою ресурсу Портал постачальників, доступного за
за посиланням https://supplier.fozzy.ua, формується Прайс-лист, в якому відображена ціна. Початок роботи по МІ можливий тільки після передачі в офіс Сільпо підписаного прайс-листа.
2. Паралельно постачальник зв’язується з представником EDI-провайдера Comarch чи EDIN (залежить від того, з яким провайдером працює постачальник) для отримання необхідних налаштувань.
Comarch : координатор проєкту (Віктор Сівокозов [email protected]) для комунікації про статус готовності постачальника перейти на роботу по схемі Match Invoice. В усі звернення прохання додавати в копію [email protected] ). Телефони служби підтримки Comarch: 0-800-300-142, 032-242-50-11 (пн.-пт. 9:00 - 18:00).
EDIN : координатор проєкту (Різниченко Владислав: +38 (095) 444-38-26. [email protected] / Технічна підтримка: +38 (044) 359-01-12 (цілодобово) [email protected]
Контакт з питань проєкту з боку Сільпо: Піценко Ірина [email protected]
Имя файла: Invoice-Matching.pptx
Количество просмотров: 36
Количество скачиваний: 0