Содержание
- 2. Офіційна назва - Судан Площа - 1 886 068 км2 Населення - 36 992 490 Столиця
- 3. Економіка Сільське господарство. В аграрному секторі економіки зайнято 70% населення. Для обробки придатні 80 млн га
- 4. Природно-ресурсний потенціал
- 5. Судан — найбільша за площею країна Африканського континенту. Країна на північному сході омивається водами Червоного моря.
- 6. Географія Судану Судан розташований в Північній Африці, на північному сході обмежений Червоним морем, і має берегову
- 7. Населення У 1993 році згідно з переписом населення в Судані, було зареєстровано близько 25 млн осіб.
- 9. Скачать презентацию
Слайд 2Офіційна назва - Судан
Площа - 1 886 068 км2
Населення - 36 992
Офіційна назва - Судан
Площа - 1 886 068 км2
Населення - 36 992
490
Столиця - Хартум
ВВП на душу населення - $ 2 522
Офіційна мова – арабська, англійська
Релігія – іслам, анімізм, християнство, мусульманство
Валюта - суданський фунт
Столиця - Хартум
ВВП на душу населення - $ 2 522
Офіційна мова – арабська, англійська
Релігія – іслам, анімізм, християнство, мусульманство
Валюта - суданський фунт
Слайд 3Економіка
Сільське господарство. В аграрному секторі економіки зайнято 70% населення. Для обробки
Економіка
Сільське господарство. В аграрному секторі економіки зайнято 70% населення. Для обробки
придатні 80 млн га землі, а використовуються лише 6 млн. Основна експортна культура — бавовник, за обсягом його збору країна посідає друге місце в Африці після Єгипту. Його вирощують переважно на зрошуваних землях, що їх селяни орендують у держави. Вирощують також цукрову тростину, кунжут, арахіс, просо, сорго, фінікову пальму, сезам, тропічні й цитрусові фрукти, квасолю, овочі. Збирають гуміарабік; Судан забезпечує 60% світового збору цього продукту. Тваринництво має пасовищний характер. У країні — близько 5 млн кочовиків. Заготовляють деревину.
Слайд 4Природно-ресурсний потенціал
Природно-ресурсний потенціал
Слайд 5Судан — найбільша за площею країна Африканського континенту. Країна на північному сході
Судан — найбільша за площею країна Африканського континенту. Країна на північному сході
омивається водами Червоного моря. Судан складається з трьох великих регіонів: пустельної частини— на півночі; посушливих степів і низьких гір — У центрі; великих боліт і джунглів — на півдні країни. На півночі частково знаходяться Лівійська та Нубійська пустелі. Плато північної частини має заввишки 300-1500 м. Часто бувають піщані бурі. Вздовж узбережжя Червоного моря здіймаються гори. Найвища точка країни — г. Кіньєті (3187 м) знаходиться на південному сході. На півночі країни поширена пустельна й напівпустельна рослинність, на півдні — савана і тропічні ліси. На півночі є регіони, де рослинність трапляється лише в долині Нілу. У центрі країни є досить великі ліси. Там ростуть чорне дерево, баобаб, папірус, каучуконоси, олійна пальма. В районі Хартума Білий Ніл та Голубий Ніл зливаються, утворюючи власне Ніл, який далі несе свої води до Середземного моря. Глиниста рівнина Ґезіра в районі злиття Білого та Голубого Нілу вважається сприятливою для вирощування бавовнику. Цей регіон є економічним серцем країни.
На півдні країни — екваторіальний мусонний клімат, на півночі — тропічний пустельний. Взимку в пустелях температура знижується до +4,5, а влітку підвищується до +43 °С. Середньомісячні температури коливаються від + 15 до +35 °С. Середньорічна температура у столиці близько +27, на півдні країни — близько +29,5 °С. У столиці середня температура січня +23, липня +32 °С. Найжаркіше — в липні та серпні. На півночі опадів обмаль. їхня кількість на півдні становить річно 1000-1400 мм. У столиці річно випадає 254 мм дощів. Середньорічна кількість опадів — 157 мм. Район Кушшаф на півночі — одне з найсухіших місць світу: там випадає в середньому 1 мм дощу за 3 роки.
Мінеральні ресурси: нафта, природний газ, кам'яне вугілля, залізна й марганцева руди, хроміти, мідь, свинець, боксити, цинк, олово, вольфрам, тантал, ніобій, берилій, уран, золото, сірка, магнезит, азбест, графіт, слюда, кам'яна і кухонна солі, тальк, гіпс, каолін, сода, вапняки, доломіт, діатоміт, мармур.
Слайд 6Географія Судану
Судан розташований в Північній Африці, на північному сході обмежений Червоним морем, і
Географія Судану
Судан розташований в Північній Африці, на північному сході обмежений Червоним морем, і
має берегову лінію 853 км вздовж берега моря. Площа Судану 1 886 068 км², це третя країна за площею в Африці і п'ятнадцята у світі. Рельєф країни складають, здебільшого, плоскі рівнини, помережані декількомагірськими хребтами, на заході це Джебел Марра на півдні вздовж Нілу рельєф дещо нижчий, на сході височать гори Червоного моря.
Слайд 7Населення
У 1993 році згідно з переписом населення в Судані, було зареєстровано близько 25
Населення
У 1993 році згідно з переписом населення в Судані, було зареєстровано близько 25
млн осіб. У зв'язку з численними конфліктами та громадянською війною в країні жодних переписів відтак не проводилося, але за приблизними підрахунками чиновників ООН в країні, станом на 2006 рік, налічується близько 37 мільйонів осіб. Населення мегаполіса Хартум швидко зростає і становить приблизно від 5 до 7 мільйонів чоловік, у тому числі близько 2 млн переміщених осіб з півдня країни - зони війни, а також з заходу та сходу країни, що постраждали від великої посухи.
- Предыдущая
Япония презентация. 日本Следующая -
История города Рыбинска