Організація Cancer Research

Слайд 2

Ще у 1971 році почалася так званої війни з раком – цілеспрямовані

Ще у 1971 році почалася так званої війни з раком – цілеспрямовані
дослідження природи онкології і спроб знайти нарешті ефективний засіб від раку. Минуло 45 років і що змінилося? Деякі кажуть, що війна програна, так як, хоча ми краще розуміємо природу хвороби, добрі ліки без побічних ефектів так і не знайдені. Більше того, тепер зрозуміло, що рак – це не одна хвороба, а понад 200 можливих її різновидів, які і лікувати треба по-різному. Це передбачає пошук ліки відразу в багатьох напрямках, що ще більше ускладнює завдання.
Дивлячись на цю невтішну статистику, та дані дослідження ВИ могли замислитись «А чому все так? Невже немає стабільного інвестування в дослідження, в інноваційні розробки, це ж проблема яка торкається усього світу». І я Вам відповім, інвестування є, я скажу вам навіть більше розміри інвестицій збільшуються з кожним роком, та є одне але, розробка одного ефективного препарату від раку коштує близько 200 мільйонів доларів і займає 10 років. Шанси на те, що розробка увінчається успіхом, – близько 5%. Навіть при тому, що хороші ліки приносить розробникам мільярди доларів щорічно, така інвестиція буде за смаком тільки дуже любить ризик інвесторам.

Слайд 3

Стає очевидним те що нинішній устрій фондів та організацій по залученню коштів

Стає очевидним те що нинішній устрій фондів та організацій по залученню коштів
є неефективним. Наша організація «Cancer Research» пропонує Вам новий та ефективний підхід до інвестування. Цей підхід був розроблений Ендрю Ло, професор і директор лабораторії фінансової інженерії в Масачусетському технологічному інституті. Він та його співавтори запропонували спосіб не тільки ефективно профінансувати, але і допомогти людству знайти панацею від раку протягом найближчих 20 років. Спосіб називається... сек'юритизація.
В чому ж особливість? Ось в чому: Якщо розробка одного препарату коштує близько $200 мільйонів, займає 10 років і шанси на успіх складають близько 5%, то проект для потенційного інвестора далеко не привабливий. Однак, якщо звести в єдиний пул 150 таких проектів, то шанси на успіх хоча б одного з проектів стають майже стовідсотковими. При мільярдної виручці від продажу успішного препарату згодом подібна інвестиція себе окупить.
Таким чином наша організація формує мегафонд інвестиції в який 100% принесуть вам дохід.
Такий фонд нагадує механізм облігацій заставної позики (CDO). Як відомо, CDO знижують ризик інвестицій шляхом створення диверсифікованих боргових портфелів тим самим це може бути цікаво для самих різних сегментів ринку: від консервативних інвесторів на кшталт пенсійних фондів, які прагнуть до відносно невеликої, але стабільної прибутковості протягом тривалого періоду, до альтернативних хедж-фондів, які грають в «казино-банкінг», і приватних інвесторів на адреналінової голці, які шукають можливості швидко отримати дохід

Слайд 4

Мегафонд буде інвестувати в проекти розробки протиракових препаратів, що знаходяться на різних

Мегафонд буде інвестувати в проекти розробки протиракових препаратів, що знаходяться на різних
стадіях процесу – від лабораторних до клінічних тестів.
Фінансуватись Мегафонд буде за рахунок створення і продажу облігацій, забезпечених дослідженнями», або RBO (research based obligations). Подібно CDO ці RBO будуть ділитися на рівні транші, що обіцяють інвесторам різні премії за ризик.
Наприклад, бонди з рейтингом ААА будуть нести малий ризик і давати найменшу прибутковість. Такі бонди мужуть зацікавити консервативних інвесторів, власників «терплячого капіталу» (patient capital) – пенсійним і відкритим взаємним фондам. Більш ризикові та дохідні бонди будуть цікаві інвестиційним банкам, хедж-фондам та венчурним капіталам.
Прибутковість від інвестування в Мегафонд буде становити в стабільні 5-8% річних для власників траншей RBO і 8,9–11,4% для його потенційних акціонерів.
Имя файла: Організація-Cancer-Research.pptx
Количество просмотров: 47
Количество скачиваний: 0