Автобусний маршрут по Херсонській області

Содержание

Слайд 2

Перелік об’єктів показу:

ПО НИЖНЬОДНІПРОВСЬКИМ (ОЛЕШКІВСЬКИМ) ПІСКАМ

2. ПО АРАБАТСЬКІЙ СТРІЛЦІ ТА ПРИСИВАШ'Ю

Перелік об’єктів показу: ПО НИЖНЬОДНІПРОВСЬКИМ (ОЛЕШКІВСЬКИМ) ПІСКАМ 2. ПО АРАБАТСЬКІЙ СТРІЛЦІ ТА

3. ПО ФАЛЬЦ – ФЕЙНІВСЬКИМ МІСЦЯМ

4. ПО КАЗИКЕРМЕНСЬКОМУ ШЛЯХУ

5. «ОАЗИС В СТЕПУ»

6. «КАЛАНЧАЦЬКЕ ПРИМОР'Є»

Слайд 3

ПО НИЖНЬОДНІПРОВСЬКИ (ОЛЕШКІВСЬКИМ) ПІСКАМ

ПО НИЖНЬОДНІПРОВСЬКИ (ОЛЕШКІВСЬКИМ) ПІСКАМ

Пішохідний або автобусний маршрут

ПО НИЖНЬОДНІПРОВСЬКИ (ОЛЕШКІВСЬКИМ) ПІСКАМ ПО НИЖНЬОДНІПРОВСЬКИ (ОЛЕШКІВСЬКИМ) ПІСКАМ Пішохідний або автобусний маршрут
з ночівлею в наметах чи на подвір'ї селян. Початок в місті Нова Каховка або в Херсоні з відвідуванням музеїв та інших міських надбань історії. Перехід по маршруту Нова – Каховка – Кринки – Пролетарка – Саги – Костогризові – Буркути або Херсон – ж. д. станція Цюрупинськ – Саги – Пролетарка – Раденськ – Костогризові – Буркути. В Кринках - ночівля на турбазі, перший перехід по піскам до села Пролетарка. В Пролетарці й Раденську – екскурсія на територію колишнього полігону, знайомство з унікальним ландшафтом дюнних пісків; ночівля; переїзд на приміському потязі від станції Раденська до станції Костогризово. В Сагах – відвідування ландшафтного замовника «Саги», екскурсія до ольхових та березових рощ; переїзд на приміському потязі від станції Цюрупинськ до станції Костогризово. В Костогризово – етнографічна екскурсія в присадибу гончара, знайомство з традиційним гончарним промислом; перехід до села Буркути. В Буркутах – відвідування дубових лісів, солончаків, лугів, унікальних боліт на пісках; повернення по залізній дорозі до Херсону. Формати подорожей: природничий зелений пішохідний або кінний туризм з мінімальним переміщенням по залізній дорозі і ночівлею в наметах на необладнаних ділянках у лісі, етнографічний сільський з відвідуванням подвір'їв і майстерень народних майстрів. Можливе продовження до Голої Пристані, Збурьєвки, Рибальчого, Геройського.

Слайд 6

ПО АРАБАТСЬКІЙ СТРІЛЦІ ТА ПРИСИВАШ'Ю

ПО АРАБАТСЬКІЙ СТРІЛЦІ ТА ПРИСИВАШ'Ю

Автобусний або пішохідний маршрут

ПО АРАБАТСЬКІЙ СТРІЛЦІ ТА ПРИСИВАШ'Ю ПО АРАБАТСЬКІЙ СТРІЛЦІ ТА ПРИСИВАШ'Ю Автобусний або
з відпочинком на березі моря Арабатської Стрілки. Схема маршруту Херсон - Генічеськ - Генгірка або Щасливцеве. Початок в місті Херсоні, екскурсії по місту і музеях. В Генічеську – відвідування музею; екскурсія по місту; відвідування присадиби гончара Шпака; екскурсії на острів заливу Сиваш; знайомство з унікальним ландшафтом; екскурсія на Генічеські солепромисли; екскурсія на косу Бірючий острів – відпочинок на морському узбережжі; пішохідна екскурсія по острову; риболовля на Азовському морі, полювання. В Генгірці або Щасливцеві – відпочинок на морському узбережжі в одному із пансіонатів. Повернення до Херсону. Спеціалізований маршрут з елементами екстремального туризму: 100 км перехід по косі Арабатської стрілки у Крим із зупинками на хуторах у центральній частині коси, і знайомство з традиційним побутом рибалок. Варіант зі зворотнім направленням руху старт на залізнодорожній станції Семисота у Криму (поїзд Херсон-Керч), перехід Семисотка - Арабат - Щасливцеве. Формати маршруту: стандартний – з відпочинком на Азовському морі; з природничим нахилом; з етнографічним нахилом; з елементами екстремального пішохідного туризму

Слайд 9

ПО ФАЛЬЦ – ФЕЙНІВСЬКИМ МІСЦЯМ

ПО ФАЛЬЦ – ФЕЙНІВСЬКИМ МІСЦЯМ

Автобусний маршрут в «Асканію-Нова»

ПО ФАЛЬЦ – ФЕЙНІВСЬКИМ МІСЦЯМ ПО ФАЛЬЦ – ФЕЙНІВСЬКИМ МІСЦЯМ Автобусний маршрут
з екскурсією по фальц-фейнівським місцям за межами Асканії-Нова (села Червоний Чабан, Перекоп і Хорли) та відпочинком на морі у Хорлах або Скадовську. Після Асканії-Нова маршрут може бути продовжений у напрямку Генічеська й Арабатської Стрілки. У цьому випадку відпочинок на Чорноморському березі змінюється відпочинком на Азовському морі. Початок маршруту в Херсоні або у Новій Каховці. Схема: Херсон - Нова Каховка - Каховка - Асканія-Нова - Перекоп - Червоний Чабан -Хорли (Скадовськ) або після Асканії-Нова: Генічеськ - Генгірка (Щасливцеве) на Арабатській Стрілці. В Херсоні і Новій Каховці – початок маршруту, екскурсія по місту і музеям. В Каховці – відвідування каховського плацдарму часів громадянської війни і пам'ятника «Легендарная тачанка». В Асканії – Нова – екскурсії по ботанічному парку та зоопарку; ночівля в готелі або приватному пансіонаті; повернення до Херсону або продовження маршруту за направленням Перекопа чи Генічеська. Перекоп – переїзд Асконія – Нова через Чаплинку на Перекопський перешийок до села Перекоп; відвідування Турецького Вала, екскурсії по місцям боїв в громадянську і Велику Вітчизняну війни. Червоний Чабан – екскурсія по фальц-фейнівським місцям, відвідування могили Софії Фальц-Фейн. Хорли – екскурсія по фальц-фейнівським місцям, відпочинок на морському узбережжі. Скадовськ – екскурсія по місту, відвідування музею; відпочинок на морському узбережжі» екскурсія на острів Джарилгач» ночівля в пансіонаті; повернення до Херсону.

Слайд 12

ПО КАЗИКЕРМЕНСЬКОМУ ШЛЯХУ

ПО КАЗИКЕРМЕНСЬКОМУ ШЛЯХУ

Автобусний маршрут, можливі фрагменти пішохідних, кінних,

ПО КАЗИКЕРМЕНСЬКОМУ ШЛЯХУ ПО КАЗИКЕРМЕНСЬКОМУ ШЛЯХУ Автобусний маршрут, можливі фрагменти пішохідних, кінних,
водних екскурсій. Коротка схема: Херсон – Тягинка – Бургунка – Отрадокаменка – Казацьке і Веселе – Берислав – Зміївка – Червоний Маяк – Республіканець. Херсон – початок маршруту, екскурсія по місту та музеям. Тягинка – відвідування меморіалу 500-річчя українського козацтва і городища Тягинського укріплення, пікнік на острові Тягин. Бургунка – зупинка біля Єкатерининського мосту. Отрадокаменка – екскурсія на винзавод. Казацьке та Веселе – екскурсія по маєтку князя Трубецького. Берислав – відвідування музею; екскурсія по турецьким укріпленням на Дніпрі. Зміївка – зупинка біля будівлі лютеранської кірхи. Червоний Маяк – екскурсія по Григоріє-Бізюковому монастирю. Республіканець – відвідування міста Каменської Січі, екскурсія до могили Костянтина Гордієнка; повернення до Херсону. Можливе продовження маршруту: на Хортицю з відвідуванням Старої і Нової Січі та інших об'єктів пов'язаних з історією запорізьких козаків в Дніпропетровській та Запорізьких областях. Формати маршруту: стандартний, історико – ностальгічний «По місцях козацької слави».

Слайд 15

«ОАЗИС В СТЕПУ»

«ОАЗИС В СТЕПУ»

Автобусний маршрут починається в селі Черняка Каховського району,

«ОАЗИС В СТЕПУ» «ОАЗИС В СТЕПУ» Автобусний маршрут починається в селі Черняка
яка на початку XX століття стала «Меккою» футуризму. Тут в маєтку графа Мордвинова зустрічались видатні представні футуристичного направлення в літературі та мистецтві: Давид Бурлюк, Володимир Маяковський, Володимир Хлєбніков, Олексій Кручених. В кургані біля села Новокам'янка виявлено погребіння печенегського воїна Х-ІХ століть. Село Чорна Долина, яке знаходиться на межі Каховського та Чаплинського районів, відоме трагічними подіями історії запорізького козацтва: трагічна загибель українських полонених за наказом Івана Сірка, битва об'єднаних військ на чолі Івана Мазепи і Василя Голіцина з кримською ордою хана Селім-Гірея І, битва козаків під час російсько-турецької війни 1735-1739 років. Далі маршрут пролягає через села Преображенка та Григорівка. Біля смт. Чаплинка маршрут розділяється: перше направлення на біосферний заповідник «Асканія-Нова», друге через село Павлівка до села Строганівка.

Слайд 18

«КАЛАНЧАЦЬКЕ ПРИМОР'Є»

«КАЛАНЧАЦЬКЕ ПРИМОР'Є»

Автобусний маршрут починається в селі Виноградове Цюрупинського району,

«КАЛАНЧАЦЬКЕ ПРИМОР'Є» «КАЛАНЧАЦЬКЕ ПРИМОР'Є» Автобусний маршрут починається в селі Виноградове Цюрупинського району,
історія якого тісно пов'язана з одним із останніх актів боротьби українських козаків за свої станові права - Турбаєвським повстанням. У селі Тарасівка можна відвідати цікавий пам'ятник зодчества, - церков Святого Архістратига Михайла, нині освячена в ім'я Ікони Казанської Богородиці. Неподалік від райцентру Каланчак, в селі Привілля зберігся цікавий пам'ятник періоду переселення чорноморських козаків на Кубань. На кургані біля села височить кам'яний хрест з написом: «ИНЦИ 1794 староста церкви вожак Данило Вовк». Закінчується маршрут в Хорлах - приморському селі на березі Каркінідської затоки. Саме тут можна відвідати економію Фальц -Фейнів історично-архітектурну пам'ятку початку XX століття.
Имя файла: Автобусний-маршрут-по-Херсонській-області.pptx
Количество просмотров: 106
Количество скачиваний: 0